Zatrudnimy trenera kadry dydaktycznej

KONTAKT

Gdańsk - Dodane przez rekrutacja22 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Zatrudnimy trenera kadry dydaktycznej

Firma Doradczo-Szkoleniowa Consulting nawiąże współpracę z
trenerami-praktykami prowadzącymi formy doskonalenia nauczycieli.

Obszary wsparcia:
- zarządzanie palcówką /ewaluacja, wizerunek szkoły, promocja, prawo w edukacji, ochrona danych osobowych, etc./
- diagnoza, terapia /zespół Aspergara, FAS, dziecko autystyczne, diagnoza logopedyczna, etc./
- profilaktyka uzależnień
- rozwój osobisty
- indywidualizacja procesu nauczania
- agresja wśród uczniów
- inne,

Wymagania:
wykształcenie wyższe II stopnia,
ukończony kurs trenerski lub edukatorski,
min. 3 letnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń dla nauczycieli, dyrektorów.

Obowiązki:
prowadzenie szkoleń dla pracowników placówek oświatowych
umiejętność przekazania wiedzy z wymaganej tematyki
opracowywanie bogatych materiałów szkoleniowych
prowadzenie szkoleń w sposób interesujący i klarowny

Aplikacje należy przesyłać wraz z wykazem przeprowadzonych szkoleń, które w jednoznaczny sposób potwierdzą spełnienie w/w warunku.
W tytule maila prosimy wpisać obszary wsparcia, których dotyczy aplikacja.

Mapa GdańskProfil założony około 2 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Zatrudnimy trenera kadry dydaktycznej

Polecane, ciekawe strony z Sopotu. Prowadzisz serwis o Sopocie lub zwiazany z Sopot - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Urzad Miasta Sopotu !Zobacz stronę Portal Informacyjny Sopotu !Zobacz stronę Gazeta Sopot !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Teraz Sopot zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Sopotu: Gdynia ogłoszenia - Gdańsk darmowe ogłoszenia - Malbork ogłoszenia bezpłatne - Elbląg ogłoszenia - Bytów sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję