Spawacz 141/111 lub 141

KONTAKT

Sopot - Dodane przez rekrutacja30 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Spawacz 141/111 lub 141

W związku z realizacją bieżących projektów SEMI SERWIS S.A poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: woj. Małopolskie

Zakres obowiązków:

- Praca na stanowisku spawacza w brygadach montersko-spawalniczych,

Wymagania:

- Doświadczenie min. 5-letnie doświadczenie w zawodzie
- uprawnienia TUV, UDT lub DNV warunek konieczny,
- Samodzielność i zaangażowanie
- Gotowość do pracy w delegacji.

Oferujemy:

- Certyfikowaną odzież ochronną,
- Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
- Atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane oraz spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie CV oraz wszelkich dodatkowych uprawnień na adres mailowy. W tytule wiadomości prosimy o wpisanie spawacz 141/111 lub spawacz 141

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Mapa SopotProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Spawacz 141/111 lub 141

Polecane, ciekawe strony z Sopotu. Prowadzisz serwis o Sopocie lub zwiazany z Sopot - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Gazeta Sopot !Zobacz stronę Urzad Miasta Sopotu !Zobacz stronę Portal Informacyjny Sopotu !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Teraz Sopot zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Sopotu: Gdynia ogłoszenia - Gdańsk darmowe ogłoszenia - Malbork ogłoszenia bezpłatne - Elbląg ogłoszenia - Bytów sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję