Opiekunka z jęz. angielskim

KONTAKT

Sopot - Dodane przez Baby&CARE (firma) -

Pełna treść ogłoszenia Opiekunka z jęz. angielskim

Baby&Care należąca do Grupy Kapitałowej Work Service S.A., to lider w branży opiekuńczej w Polsce, zatrudniający najlepsze opiekunki, guwernantki oraz personel medyczny.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy kreatywnej i energicznej osoby do opieki nad dwoma dziewczynkami w wieku 2 i 3 lat.

Zakres obowiązków: zapewnienie dzieciom bezpieczeństwa, organizacja ciekawych zabaw, wprowadzanie nauki języka angielskiego.

Wymiar godzinowy: 60-80 h miesięcznie. Popołudniowe godziny pracy (od ok. 14:00).

Oferujemy:
- legalne zatrudnienie na umowę zlecenie,
- atrakcyjne wynagrodzenie (+ opłacone składki ZUS),
- wsparcie merytoryczne,
- brak opłat związanych z rekrutacją,
- bezpieczne warunki pracy,
- możliwość rozwoju zawodowego
- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Wymagania:
- minimum 2-letnie doświadczenie w pracy z dziećmi,
- dobra znajomość języka angielskiego,
- wykształcenie wyższe lub osoby w trakcie studiów (mile widziane kierunki pedagogiczne/psychologiczne/filologiczne),
- podstawowa wiedza na temat rozwoju dziecka,
- odpowiedzialność oraz umiejętność kreatywnego spędzania czasu z dziećmi,
- aktualne zaświadczenie o niekaralności (bądź możliwość jego uzyskania),
- wysoka kultura osobista.