520 km Polskim Wybrzeżem rusza 3 edycja marszu przeciw bezdomności zwierząt

KONTAKT

Gdańsk - Dodane przez info49 (osoba prywatna) -


Pełna treść ogłoszenia 520 km Polskim Wybrzeżem rusza 3 edycja marszu przeciw bezdomności zwierząt

Już 1. maja 2014 r. ze Świnoujścia wyruszy 3 edycja Marszu 520 km Polskim Wybrzeżem. 3-tygodniowa wędrówka pod hasłem Krok do Domu, organizowana przez Fundację Pies Szuka Domu ma na celu nagłośnienie problemu bezdomności zwierząt oraz promocję adopcji potrzebujących czworonogów. Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych, do aktywnego udziału w wyprawie lub wirtualnego wsparcia projektu. Relację z marszu będzie można śledzić na bieżąco na stronie Fundacji oraz Fanpage'u.

Marsz 520 km Polskim Wybrzeżem, to wyjątkowa inicjatywa z 2012 r., której pomysłodawcą jest założyciel Fundacji Pies Szuka Domu, Artur Lewandowski. W tym roku już po raz trzeci wraz z dwu- i czteronożnymi towarzyszami wyrusza ze Świnoujścia pod hasłem Krok do Domu. Ta oryginalna akcja ma zwrócić uwagę na potrzebę walki z bezdomnością zwierząt. Każdy dzień Marszu będzie poświęcony promowaniu adopcji jednego psiaka, będącego pod opieką Fundacji.

Cała wyprawa potrwa około 3-tygodni i zakończy się w Piaskach na granicy Unii Europejskiej. Wędrowcy będą mieli do pokonania ok. 30 km dziennie. Podstawowy skład ekipy piechurów tworzą: Artur Lewandowski, Jaromir Adamczyk, Maciej Kwiatkowski oraz Przedstawiciele Szkoły Dla Psów Łajka z Gdańska Eliza i Marek. Gościnnie do Marszu przyłączy się Łukasz Luk Jeleniewski (perkusista zespołu Lipali) oraz Tomasz Lipa Lipnicki (frontman zespołu). Grupie towarzyszyć będzie pies: wilczak czechosłowacki Anczer Welkoscyrz. W Marszu zadebiutuje także pupilka i Zwierzęca Ambasadorka Fundacji Świnka Raćka. Świnka poza nagłaśnianiem problemu bezdomności wśród zwierząt będzie promować zdrowy tryb życia.

Jak wesprzeć Marsz?
Każdy może przyłączyć się do Marszu! Można dołączyć na symboliczny kilometr lub przejść całą trasę. Informacje o tym, gdzie aktualnie znajduje się ekipa będą publikowane na stronie Fundacji oraz Fanpage'u.

W poprzednich latach maszerujący spotkali wielu życzliwych mieszkańców i turystów, którzy spontanicznie oferowali im nocleg i posiłek. Organizatorzy akcji usłyszeli wiele miłych słów, które są dla nich ogromną motywacją do dalszych działań. Fundacja będzie ogromnie wdzięczna za pomoc również w tym roku.

Kolejną nowością tegorocznej edycji jest możliwość wirtualnego uczestnictwa w Marszu. Nie wychodząc z domu można czynnie uczestniczyć w przemierzaniu Polskiego Wybrzeża. Wystarczy wykupić dowolną liczbę kilometrów. 1 km = 1 zł Każdy kilometr, każda wpłacona złotówka to szansa na nowe, lepsze życie dla podopiecznych Fundacji. Wszyscy uczestnicy otrzymają specjalny certyfikat w podziękowaniu za przebyty dystans.
Szczegóły dotyczące akcji na stronie Fundacji.


O Fundacji
Odpowiedzialne, świadome adopcje to jeden z priorytetów Fundacji Pies Szuka Domu. Dzięki jej działaniom nowe domy znalazło już ponad 600 bezdomnych, skrzywdzonych psów. Fundacja zajmujemy się również edukacją humanitarnego traktowania zwierząt poprzez akcje edukacyjne i koncerty. Zwraca uwagę ludzi na to, że los zwierząt w Polsce leży w rękach każdego z nich. Działalność Fundacji wspiera wielu znanych muzyków, m.in. Marek Piekarczyk czy zespół LIPALI, który jest Ambasadorem Fundacji.

Mapa GdańskProfil założony około 2 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - 520 km Polskim Wybrzeżem rusza 3 edycja marszu przeciw bezdomności zwierząt ,Za darmo


Polecane, ciekawe strony z Sopotu. Prowadzisz serwis o Sopocie lub zwiazany z Sopot - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Urzad Miasta Sopotu !Zobacz stronę Gazeta Sopot !Zobacz stronę Portal Informacyjny Sopotu !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Teraz Sopot zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Sopotu: Gdynia ogłoszenia - Gdańsk darmowe ogłoszenia - Malbork ogłoszenia bezpłatne - Elbląg ogłoszenia - Bytów sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Teraz Sopot wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj